Karbido antgaliai frezai "Mėlynas"

Karbido antgaliai frezai "Mėlynas"

  • Prekės kodas: 30229
  • Ar turime: Sandėlyje
  • Kaina -
  • 6.60€
- arba -

Karbido trikampio formos antgalis gelio masės šalinimui M smulkus.

Daugiafunkcinis antgalis, skirtas ruošti/pašalinti hibridams, geliams, akriliniams geliams ir akrilams. Puikiai tinka odelėms ir gelio masei po darbo su dvigubomis formomis. Dėl savo struktūros geriausiai tinka visų formų formavimui (raudona – pradedantysis, mėlyna – vidutinė, žalia – pažengusi), koreguojant į apačią augančius nagus, taip pat išlyginti iš apačios susidariusius nelygumus dirbant su dvigubomis formomis ir akrilo gelis, saugiai atstumdamas odeles nuo nago plokštelės paviršiaus, nebijant įpjovimų.

Frezė puikiai tinka: Šoninių kraštų apdirbimui. Nagų, augančių žemyn, korekcijai. Greitas akrilo gelio masės paruošimas iš apačios formuojant akrilo geliu ant dvigubų formų. Formos paruošimas su statybiniu prancūzu. Pedikiūrui – tinka šlapiam ir sausam.

Mėlyna (vidutinė) – vidutinio aštrumo, lengvai susidoroja su geliu ir akrilo geliu. Dėl skersinių pjūvių per visą frezos ilgį jis puikiai tiks dešiniarankiams ir kairiarankiams.

Tikslus ir itin greitas būdas sukurti tobulą manikiūrą! Šio tipo pjūviais ir forma turinčios frezos pašalina masę nekaitindamos nago ir nepalikdamos lygaus paviršiaus. Taip pat galite sėkmingai naudoti pedikiūrui. Ji dirba šlapiai ir sausai.

Tinka visoms salono frezoms.

Skersmuo 2,35 mm – standartinis.

Darbinės dalies matmenys: Skersmuo siauriausioje frezos vietoje: 1 mm

Skersmuo plačiausioje frezos dalyje: 6 mm.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
Susijusios prekės

Pirkėjų atsiliepimai

Lina 2022.12.01

Labai puiki parduotuve.????????..

Ieva Jablonskytė 2022.11.27

Greitas pristatymas, kokybiškos prekės..

Gitana 2022.08.13

Super. Gavau labai greitai???? likau labai patenkinta. Pirksiutikrai dar ne vieną kartą ..